KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12023240
nr 1202 3240
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 99/150. 20,5x14,5 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:32:28
5/9 19:31:40
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin